Kurumsal

Hakkımızda

Çevik Demir, 1993 yılından beri hizmet vermekte olan bir öncü çelik tedarikçisidir. Türkiye’nin Aksaray ilinde yer alan fabrikamız, özellikle inşaat ve otomotiv endüstrisine çelik ürünleri sunmaktadır.

15-20 uzman profesyonelin oluşturduğu ekibimiz, müşterilerimize en kaliteli çelik ürünleri ve mükemmel müşteri hizmetleri sunmak için çalışmaktadır. İş yapmak sadece alışverişle ilgili değildir, bağlantılar kurmak ve arkadaşlıklar kurmaktır.

 6000 m2 kapalı, 9000 m2 toplam 15000 metrekarelik tesisimiz en son teknolojinin makinelere sahiptir, CNC plazma, CNC lazer, boy kesme makinesi, abkant, giyotin, trapez sac ve testere gibi makineler sayesinde herhangi bir boyut ve karmaşıklıkta siparişleri ele almamızı ve zamanında teslim etmemizi sağlar

Kalite Üretiyoruz

Tüm çelik ihtiyaçlarınız için bir tek nokta haline geliyoruz, çeşitli çelik malzemelerimiz ve makine çeşitlerimiz müşterilerimizin taleplerini ve özelliklerini karşılamak için esneklik sağlar. Özellikle inşaat ve otomotiv endüstrilerine çelik sağlıyoruz ve o endüstrileri yüksek kaliteli hammadde ile hareket ettiriyoruz.

Çevik Demir, müşterilerimizle uzun vadeli ilişkiler kurma inancına sahiptir ve başarılarında güvenilir bir ortak olmak için kendimizi işimize adamaktadır.

Bu web sitesi çerezleri bilgisayarınızda saklar. Çerez Politikamız